چاپ کارت ویزیت، تراکت و سربرگ ، سرنسخه در میدان سرو

چاپ کارت ویزیت، تراکت و سربرگ ، سرنسخه در میدان سرو

این شرکت توسعه پیدا کرده در عرصه چاپ کارت ویزیت ، تراکت و سربرگ ، سرنسخه با کمک کارشناسان حرفه ای در زمینه طراحی و به همراه مدیران مسئولیت پذیر ، توانسته با بهره گیری از ایده های بروز در دنیا در زمان کم خود را بعنوان یکی از شرکت های مهم در صنعت چاپ کشور تبدیل کند و به یک تجارت بزرگ در کشور تبدیل کنیم.

چاپ کارت ویزیت در میدان سرو:

کارت های ویزیت از وسیله های موثر و اثرگذاری می باشند که اثر آن ها ثابت شده است. داشتن یک کارت ویزیت خوب با طراحی خاص و چشم گیر این امکان را برای کاربران فراهم ساخته است که تا خرید خود را به سادگی و با طیب خاطر انجام دهید. این نکته را به یاد داشته باشید که طراح یک کارت ویزیت خوب یعنی به تصویر کشیدن حس کار و نوع تجارت خریدار دقت داشته باشید که کارت ویزیت وسیله ای برای ارتباط برقرار کردن تبلیغات شما با دیگران است. بنابر این می بایست نمایانگر راه های تماس با شما، نوع شغل و کالای شما باشد و از قرار دادن مطلب های اضافی امتناع کنید. یک کارت ویزیت خوب می بایست به شکلی طراحی شود که بتواند بلافاصله دقت مشتری را به خود جلب نماید و او را ترغیب به خرید کالا کند. 2 نوع چاپ کارت ویزیت داریم، چاپ افست و چاپ دیجیتال، انتخاب نوع مناسب کارت با در نظر داشتن نوع فعالیت و مخاطبین شما از نکته های اصلی و مهم است. نوع کارت شما موجب ایجاد نخستین تفکر از سوی مخاطبان نسبت به شما است.

چاپ تراکت و سربرگ در میدان سرو:

تراکت برگه‌ای با ابعاد A5 یا A4 می باشد که در مقایسه با دیگر ابزارهای تبلیغاتی ماننپ کارت ویزیت، می تواند حامل اطلاعات گشنرده تری باشد و به این شکل ترتیب رغبت و آگاهی زیادتری در کاربران احتمالی ایجاد می سازد. تراکت علاوه بر مشخصات و نحوه ارتباط با شما شرحی هم از انواع خدمات ، قیمت، بازه زمانی و دیگر جزئیات لارم را با مخاطب تبلیغات در میان خواهد گذاشت. در صورتی که تراکت به درستی طراحی شده باشد و با اطلاعات و عکس های غیرضروری اشباع نشود می تواند مقدمه سازنده ای باشد و موجب اعتماد مخاطب به اعتبار حرفه‌ای شما شود.

سربرگ در واقع همان برگه ای می باشد که برای نگارش نامه های رسمی استفاده می شود. در حقیقت شخص حقیقی یا حقوقی با نوشتن متن لازم روی سربرگ خود، ضمن بخشیدن نوعی هویت بصری به مکاتبات، به نوعی اعتبار، اصالت و رسمیت آن نوشته را هم به خواننده آن انتقال می دهد.

پس بر همگی اشخاص حقوقی اعم از وزارت سازمان ها، خانه ها،  ادارات،  موسسات، شرکت ها، انجمن ها، کانون ها، اتحادیه ها و غیره و همچنین اشخاص حقیقی دارای درجه اعتبار قانونی شامل پزشکان، وکلا، مهندسان، کارشناسان رسمی و بعضی از صنوف، شایسته است، در ابتدا نسبت به چاپ سربرگ به عنوان یکی از ابزار مورد نیاز و لازم کار خود، اقدام کنید.

چاپ سرنسخه در میدان سرو:

نسخه ایی که  پزشكان برای قرار دادن دارو از آن استفاده می نمایند دارای ابعاد و اندازه های استانداردی می باشد كه از طرف وزارت بهداشت مشخص شده. برای طراحی و چاپ نسخه و سرنسخه از جهت رنگ هیچ محدوديتی ندارد و مي توان طرح های گوناگونی را اجرا کرد. چاپ نسخه به شکل عمودی یا افقی بلامانع می باشد.

سرنسخه به شکل چاپی یا دست نویس به وسیله پزشک در یک مطب شخصی با پروانه می بایست شامل مورد های پایین باشد :

نام و نام خانوادگی همراه با پیشوند دکتر در موردهای دارای مدرک دکترا لازم است.
شماره نظام پزشکی عضویت هم در سرنسخه لازم است.
عناوین درج در پروانه صادر شده برای مطب هم برای قرار دادن در سرنسخه لازم است
نشانی و تلفن مطب هم لازم است
و اما موتردی نظیر دورنگار و Email و وب سایت و موردهای مشابه اختیاری است
ساعات پذیرش بیماران در مطب یا کلینیک هم برای چاپ سرنسخه اختیاری است ولی بودن آن خیلی مفید و بی فایده است
عناوین علمی دانشگاهی و چکیده از تخصص های و خصوصیات پزشک هم اختیاری ولی مفید به فایده است.
مندرجات فارسی سرنسخه به زبان انگلیسی هم مفید است.

2018-09-30T10:16:17+03:30Categories: دسته‌بندی نشده|