کارت ویزیت2019-01-28T13:19:13+03:30

چاپ کارت ویزیت

 

چاپ کارت ویزیت , طراحی کارت ویزیت

سلفون

طراحی و چاپ کارت ویزیت سلفون مات و براق

امکان چاپ کارت دورگرد و ساده به صورت فوری

لمینیت

چاپ و طراحی کارت ویزیت لمینت مات و براق

امکان چاپ در سایزهای مختلف

کتان

چاپ کارت ویزیت کتان ایرانی و آلمانی و امباس

به صورت ساده و دورگرد

PVC , …

چاپ کارت PVC – فانتزی – طرح دلخواه

طلا کوب – برجسته و …

سفارش سریع از طریق تلگرام و یا حضوری

سفارش سریع و ساده

طراحی و ارسال برای شما از طریق تلگرام و یا حضوری

طراحی سریع

امکان ارسال رایگان پس از چاپ

ارسال رایگان

چاپ کارت ویزیت 

برای چاپ کارت ویزیت با کیفیت و ارزان و تحویل سریع با چاپ سعادت همراه باشید. از دیگر خدمات چاپ سعادت می توان به چاپ سربرگ و چاپ تراکت اشاره کرد.

چاپ کارت ویزیت فوری - چاپ کارت ویزیت آنلاین - چاپ کارت ویزیت ارزان

چاپ کارت ویزیت فوری – چاپ کارت ویزیت آنلاین – چاپ کارت ویزیت ارزان

کارت ویزیت یک شیوه سنتی در کسب و کار است که اشخـاص در کارت ویزیت شان مشخصات، اطلاعات ارتباط و دیگر اطلاعات را داخل آن می گـذارند و به مشتریان خود عرضه می کنند. در عصر تکنولوژی و دیجیتال استفاده از کارت ویزیت برای جذب خریـدار رشد داشته و اشخـاص بسیار از این روش برای تبلیغات خود استفاده می نمایند و در کشورهایی همچون چین و ژاپن تبادل کارت ویزیت خیلی رونق دارد و در کشور ژاپن اشخاصـی که حاوی کارت ویزیت می باشند خیلی مورد احترام هستند.

چاپ کارت ویزیت ارزان

برای دانلود نمونه کارت ویزیت آماده کلیک کنید

کارت ویزیت شما یکـی از برترین ابزاری می باشد که برای بازاریابی میتوانید ایجاد نمایید . شما کارت ویزیتتان را به مشتریان احتمالی خود می دهید تا اطلاعات ضـروری برای ارتباط با شما را داشته باشند. ضمناً میتونید آن را داخل نامه ها بیندازید یا توسـط آن خودتان و کارتان را به دیگران معرفی نمایید. ضمناً چنان چه در روزنامه ها و پیک ها مکانی تبلیغات انجام می دهید، کارت ویزیت شما خواهـد توانست یک رونوشـت آماده برای صفحاتی باشد که تبلیغات با کارت ویزیت اشخـاص چاپ می گردد.

اهمیتی ندارد که تمایل داریـد چه استفاده از کارت ویزیتتان بنمایید ، مهم این می باشد که این کارت می بایست بطور کامل ماهر ، خوانا، و زیبـا باشد و به مشتریان کمک کنید به خاطر بیاورند که شما چه می فروشید و چرا می بایست از شما خرید نمایند.

چاپ کارت ویزیت فوری

چاپ سعادت: چاپ کارت ویزیت فوری – چاپ کارت ویزیت آنلاین – چاپ کارت ویزیت ارزان

 

اعمال تمام این نکته ها روی یک کاغذ که تنها ½ ۳ طول و ۲ اینچ عرضش باشد، کار چندان آسانی نمی باشد؛ ولی قابل اجرا می باشد. در پایین توصیه هایی برایتان دارین که پیش از طراحی کارت ویزیت می بایست قطعا در ذهن داشته باشید.

یک آرم (لوگو) طراحی نمایید.

از یک طراح ماهر درخواست کنید تا آرمی برای حرفه شما طراحی نماید . چنان چه محصولات یا خدماتی را عرضه می دهید که خود سمبلی دارند (مثلاً نقاشی ساختمان، ساختمان سازی، رستوران و از این قبیل)، آرم شما هـم خواهـد توانست به طریقی نمادی از آن حرفه یا محصول باشد. این آرم می بایست به گونه ای باشد که قابل پیاده شدن روی کارت ویزیت، سربرگ، بروشورها، و وب سایتتان باشد.

یک شعار یک جمله ای برای خود درست کنید

اگر کار یا خدماتی که انجام می دهید از روی اسم حرفه تان معیـن نباشد، می بایست یک شعار یک جمله ای درست کنید که به مردم یادآور گـردد که چه خدمات یا محصولاتی را عرضه می دادید. این شعار را هم می بایست بر روی کارت ویزیتتان تایپ کنید.

آدرس وب سایت و ایمیلتان را هم ذکر نمایید

مشتریان شانس دارد بخواهند آدرس وب سایت یا ایمیل شما را داشته باشند. چنان چه نگران پیغام های تجاری می باشید که ایمیلتان را پر می نماید ، میتوانید دو آدرس ایمیل برای خود داشته باشید که یکـی را روی کارت ویزیتتان قید نمایید و در اختیار عموم قرار دهید و ایمیل دیگر را برای مصارف فردی استفاده نمایید و تنها به بعضـی همکاران و رفیـق ها مطمئن خود بدهید.

کارت ویزیتتان قابل خواندن باشد

از طراحتان درخواست کنید که از ظاهـر و اندازه ای برای فونت قلمتان استفاده نمایید که به حد ضـروری بزرگ باشد که به آسانـی بدون استفاده از عینک ته استکانی قابل خواندن باشد. دقت نمایید که رنگ نوشته ها از رنگ صفحه پشت زمینه کارت، متمایز باشد. یادتان باشد که هدفتان این نمی بـاشد که یک اثر هنری خلق نمایید ، شما تمایل داریـد یک کارت ویزیت برای کارتان طراحی نمایید که به خوبی بتواند گویای شغل و حرفه شما باشد. مطمئن باشید که چنان چه اخذ کننده کارت نتواند حسـاب تلفن و اطلاعات شما را از روی کارت بخواند، یک خریـدار را از دست داده اید.

کارت ویزیتی طراحی نمایید که از سایـر کارت ها متفاوت باشد

بله، کارت ویزیت شما می بایست گونه ای باشد که از بین دیگر کارت ویزیت ها متمایز و بطور کامل معیـن باشد. با استفاده از رنگ های روشن و به قول معروف جیغ، گذاشتن عکستان روی کارت و استفاده از کاغذهایی با جنسی مختلف، کارت ویزیتی متفاوت و منحصر به شخـص ایجا کنید. چاپ سعادت: چاپ کارت ویزیت فوری – چاپ کارت ویزیت آنلاین – چاپ کارت ویزیت ارزان

از کاغذ و چاپ با کیفیت استفاده نمایید

اگر کاغذ کارتتان شل و ول باشد یا مثل این باشد که با پرینترهای ارزان هزینه چاپش نمـوده اید، این احساس را در مخاطب تهیه می کند که با کمپانی کوچک و خرده پا روبه رو می باشند . بـعد انـدکی خرج نمایید و از کاغذ و چاپ خوب برای کارت ویزیتتان استفاده نمایید .

اگر زمان ندارید چاپ کارتتان را بیرون سفارش دهید، خودتان چاپش نمایید

اگر به خاطر تمام شدن کارت ویزیت هایتان عجله می کنید، میتوانید خودتان با یک پینتر جوهرافشان خوب و با استفاده از کاغذ مرغوب آن را چاپ نمایید . توجه داشته باشید که کیفیت پرینتر را روی برتریـن درجه آن قرار دهید.

کارت ویزیت در مورد کسب و کار شما چه چیزی بیان میکند؟

شانس آن زیاد می باشد که برای خودتان کار ویزیت داشته باشید، ولی چنان چه ندارید، قطعا می بایست یکـی بسازید. کارت ویزیت چیزی می باشد که بسیار از ما آن را دست کم می گیریم، ولی نباید این طور باشد. شکل، احساس و پیامی که روی کارت ویزیت شما می باشد، روی نظـر مردم دربـاره شما و مهم تر اینکه آیا یادتان می آورند یا نه، اثر می گذارد.

زمانی که مکالمه ای را ترک می نمایید و شخـص مقابل کارت ویزیت شما را دارد، هویت شما آن تکه کاغذ خواهد شد. به این خاطر روی کارت ویزیتتان نه فقط می بایست به مالـک کارتان، حسـاب های ارتباط و شغل و حرفه تان اشاره نمایید ، چـرا که باید مطلبی هم دربـاره خودتان تایپ کنید.

به طور مثال، چنان چه من بخواهم کارت ویزیتم را به شما بدهم، به عـلت ها پایین شما فکر می کنید که من شخصی خوش مشرب و صمیمی هستم:

کارت نرم و لطیف می باشد.
گوشه های کارت گرد باشد.
رنگ کارت سبز باشد.
فونت (قلم) شما انـدکی دایره ای باشد.

چاپ کارت ویزیت آنلاین

اصلی ترین علـت که من کارتی با چنین ویژگی های درست نمـوده ام این می باشد که زمانی آن را به مردم می دهم، می خواهم احساسی گرم و دوستانه در آنان به وجود آورد. این مسئله برای من ارزش بیشتری دارد چون نظـر مردم بسیار برای من با ارزش می باشد و دوست دارم آنان این را به یاد داشته باشند و ارتباطشان را با من قطع نمایند.

چنان چه شما کارت ویزیت ندارید و می خواهید یکـی برای خودتان درست نمایید ، به توصیه های زیر توجه داشته باشید.

رنگ – رنگ ها اغلب دست کم گرفته می شوند. اما تمام آنها معنا و مفهومی پشت خود دارند.

کاغذ – جنس و کیفیت کارتتان چیزی دربـاره شما می گوید. به هیچ عنوان نبایستی از کاغذهای ارزان و نامرغوب استفاده نمایید.

یگانگی – چنانچه کارت ویزیت شما در بین گروه ای از کارت های دیگر متمایز و معیـن نباشد، شانس اینکه اشخـاص شما را به خاطر بیاورند بسیار کم می باشد. بـعد می بایست کارتتان را انـدکی خاص و منحصربه فرد طراحی نمایید.

نوشتار – فونت و ظاهـر نوشتار شما صحبت می کند، بـعد فونتی را گزینش نمایید که به بهترین حالت شما را معرفی نماید و اما خوانا باشد.

احساس – حس لامسه یکـی از برترین احساس هایی می باشد که تمام ما داریم و کارت ویزیت شما می بایست خوشایند این احساس مردم باشد. چنان چه تمایل دارید دیگران فکر کنند که شخصی لطیف و محترم می باشید ، می بایست از کاغذهای نرم که گوشه های گرد شده دارند استفاده نمایید. چنان چه می خواهید خود را شخصی کاری نشان دهید که خیلی برجسته و تهیه یافته است، می بایست از کاغذهای ضخیم با گوشه های تیز استفاده نمایید .

پیش از اینکه کارت ویزیتتان را به فردی بدهید، می بایست اول اطمینان پیدا کنید که اطلاعات ضـروری روی کارتتان نوشته شده است، ولی کارتتان می بایست چیزی هم دربـاره خودتان بگوید. این مسئله موجـب می گـردد مردم شما را به خاطر داشته باشند و ارتباطشان را با شما قطع نکنند.