باید و نباید های طراحی کارت ویزیت

باید و نباید های طراحی کارت ویزیتReviewed by Adminseo on Aug 21Rating: 5.0

باید و نباید های طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

این کارت ساده ویزیت می‌تواند برخی نتایج قدرتمند در بازاریابی کسب و کار شما داشته باشد ، البته اگر آن را با دقت درست کنید. از آنجایی که کارت شما پس از اتمام کار شما مدت زیادی در دست مردم خواهد ماند، به کارت‌های کاری تان به عنوان نیروی فروش محاسبه نشده خود فکر کنید؛ آن‌ها باید شرکت شما و محصول شما را و روشی که می‌خواهید کار خود را انجام دهید را منعکس کنند. کلید این کار ایجاد یک طراحی کارت تجاری است که جذاب، هدفمند و آموزنده است.

اولین تصمیمی که یک چشم‌انداز برای شما می‌گیرد در مورد شما است. آیا کارت کاری شما ظاهر و احساس و تصویر درستی را منتقل می‌کند ؟ هویت بصری شما بر روی کاغذ به مفاهیم طراحی گرافیکی و انتخاب‌های چاپ بستگی دارد:

نحوه انتخاب رنگ و تصاویر در طراحی کارت ویزیت

از رنگ برای توجه و تاکید استفاده کنید. آن می‌تواند در لوگو یا تصاویر دیگر، در متن و یا در عناصر پس‌زمینه باشد. با حداکثر ۳ تا ۴ رنگ این کار را انجام دهید. رنگ را از لوگو برای المان‌های پس‌زمینه دیگر و رنگ‌ها استخراج کنید. با رنگ قرمز بازی را بازی کنید. اگر شما رنگ‌های روشن در تصویر یا لوگو دارید، از رنگ‌های روشن یا رنگ‌های روشن دیگری استفاده کنید که با آن سازگاری دارند. اگر رنگ‌های شما آرام، زمینی و یا گچ دار هستند، به این برنامه با رنگ‌های دیگر پایبند باشید.

اگر یک عکس عالی از شما است و آن مناسب است ، از یک عکس استفاده کنید. عکس‌ها در نوع خدمات، که در آن یک رابطه در حال پیشرفت یک عامل حیاتی است ، مفید هستند.از هنر کلیپ برای لوگو یا عناصر دیگر استفاده نکنید. هویت شما هویت شما است و این روزها شما به راحتی می‌توانید تصاویر قابل قبولی پیدا کنید و یا با یک آرم سفارشی به صورت آنلاین به آن‌ها کمک کنید. به یاد داشته باشید که شما می‌خواهید کارت کاری تان به یک روش به یاد ماندنی و مثبت بماند. و از مواد برچسب خورده دیگر تغییر مسیر نمی‌دهند. طراحی کارت ویزیت خود را مطابق با طرح کلی و طرح طراحی در وب سایت خود، در فروشگاه خود و دیگر مواد بازاریابی حفظ کنید.

نوع طراحی کارت ویزیت

توجه خود را به هم ترازی معطوف کنید. Left برای آسان‌تر خواندن. متن بیش از حد وسط می‌تواند به هم ریخته و خواندن آن دشوار باشد.

کارت ویزیت خود را با یک یا دو نوع فونت خاص و محدود طراحی کنید.

از فونت‌های تزیینی یا غیر معمول برای نام و اطلاعات تماس استفاده نکنید، مگر این که برای تصویر ویزیت شما مناسب باشد. استفاده از فونت‌های ساده اما نه خیلی عمومی استفاده کنید بهتر است. آن را با اندازه‌های مختلف فونت یا متنی که برای خواندن و چاپ آن بسیار کوچک است ، مخلوط نکنید.از رنگ‌های روشن استفاده نکنید که خواندن یا داشتن تصویر بسیار تاریک در پس‌زمینه که متن شما را تار می‌کند، دشوار است.

9 نکته مهم برای طراحی کارت‌های ویزیت خودتان

ترکیب و قالب در طراحی کارت ویزیت

آن را تمیز و ساده نگه دارید. از اضافه‌بار یا درهم‌ریختگی بصری اجتناب کنید. اگر نیاز به فضای بیشتری برای اطلاعات بیشتر ( چندین موقعیت، نقشه، اطلاعات انتصاب و غیره ) داشته باشید ، استفاده از پشت کارت یا ایجاد یک کارت ویزیت را در نظر بگیرید. با ” لحن ” کارت به فضای بازار خود تطابق دهید. برای مثال ، یک خدمات حرفه‌ای سنتی یا کارت تجاری املاک، ممکن است در چیدمان و رنگ‌های محافظه کارانه تر بمانند، در حالی که یک کارت رنگی یا splashy می‌تواند برای یک فروشگاه اسباب‌بازی یا رستوران شیک مناسب باشد.

برای کنتراست و تعادل تلاش کنید. تاریکی در برابر نور، رنگ‌های متضاد و عناصر بزرگ همراه با آلمان‌های کوچک ، کنتراست را ایجاد می‌کنند که توجه را به خود جلب می‌کند . نگه داشتن وزن عناصر نسبتا توزیع‌شده روی کارت ، تعادل ایجاد می‌کند و چشم را راضی می‌کند ، همان طور که عناصر لحن یا اندازه مشابه را انجام می‌دهند.

[ به عنوان مثال ] از حاشیه کارت برای گسترش پس‌زمینه‌های رنگی و یا تصاویری که شبیه به پس زمینه کارت هستند برای یک نگاه حرفه‌ای، استفاده کنید.

آن را بیش از حد به حاشیه نبرید. لوگو و متن خود را از لبه کارت دور نگه دارید. با مرزه‌ای یا خطوط نازک اطراف کناره‌ها مراقب باشید، چون تغییر جزیی در برش می‌تواند باعث شود که خطوط کج و معوج به نظر برسند. از یک اندازه یا شکل استاندارد استفاده نکنید. مگر اینکه نیاز ویژه‌ای به آن داشته باشید، به اندازه معمول ۳.۵ x ۲ اینچ که در اغلب کیف پول، دارندگان کارت و اسکنرهای کارت کار قرار می‌گیرند ، بمانید. با این حال، گوشه‌های گرد در اندازه استاندارد می‌تواند یک طراحی متمایز و خاص را به ارمغان بیاورند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد کارت تان با خونریزی و حاشیه‌های ایمن صفحه کارت ویزیت ما را ببینید. و برخی از ایده‌ها و مثال‌های طراحی کارت تجاری را در صفحه نمونه‌های خود ببینید.

جنس و بافت کارت

از کاغذ نازک و نازک استفاده نکنید. گیرنده در مورد کیفیت محصول یا سرویس شما شگفت‌زده خواهد شد. در هنگام خرید برای خدمات چاپ کارت تجاری ، مقالات را مقایسه کنید. شما برای بیش‌ترین تاثیر و دوام ، ضخامت ۱۴ را خواهید داشت.

این پوشش را با اهداف خود هماهنگ کنید. با برق و برق بروید تا عکس‌ها زیبا به نظر برسند. یک روکش مات و مات را برای چاپ کارت کاری براق و بدون براق انتخاب کنید که نوشتن آن آسان باشد. کاغذ uncoated دارای یک حس بافت دار دیگر است که می‌تواند به صورت رسمی‌تر و مانند سربرگ و پاکت باشد. از نمونه‌های از مقالات خود بخواهید تا تفاوت‌ها را ببینند و احساس کنند.

آیا گزینه‌هایی را انتخاب می‌کنید که از قبیل منبت‌کاری، مهر ، مهر ، یا حروف بزرگ گفته‌شده که می‌توانند کارت تجاری شما را به آن اضافه کنند را انتخاب کنید. آن‌ها کم‌تر از آنچه ممکن است فکر کنید و یک تماس با کلاس را اضافه کنید.

دانلود رایگان کارت ویزیت تجاری با طراحی کلاسیک

چاپ زیبا

اکنون که یک طرح محکم برای کارت‌های چاپ دارید، زمان آن رسیده که به جزئیات اطلاعاتی که ارائه می‌دهید ، توجه کنید. تصمیم‌گیری بعدی این است که آیا تماس با شما براساس میزان روشن و آسان است که آن را در کارت کاری خود قرار دهید. اطلاعات مربوط به تماس مربوطه از جمله نشانی پست الکترونیکی و نشانی اینترنتی وب سایت را قرار دهید . قبل از این که مدرک خود را مرور کنید، شماره و املای همه متن را بررسی کنید. دسترسی به اعداد صحیح و اشتباه آسان است و می‌توانید کارت تجاری خود و شانس شما برای فروش در زباله‌دان را ثبت کنید. از این نکات و قضاوت خوب خود برای ایجاد کارت‌های تجاری که فروش می‌کنند پیروی کنید. خواهید دید که چیزهای خوب در بسته‌های کوچک ظاهر می‌شوند.

شکستن قوانین برای طراحی کارت‌ ویزیت موفق

شما احتمالا صدها کارت ویزیت در طول زندگی خود دیده‌اید که به طور قابل‌توجهی مشابه و غیر – هستند. حکمت متعارف به ما می‌گوید که همه کارت‌های ویزیت باید یک فرمول ساده و مرسوم را دنبال کنند: نام، شرکت، عنوان، اطلاعات تماس، و شاید یک لوگوی رنگی. کارت‌های ویزیت باید با اندازه و شکل یک‌سان باشند، با جوهر سیاه بر روی ۳.۵ تا ۲ کارت اعتباری چاپ شوند که متناسب با کارت اعتباری اندازه استاندارد هستند.

با این حال، آیا آخرین باری را به یاد می‌آورید که یک نفر یک کارت کاری به شما می‌دهد که باعث می‌شود شما توقف کنید و واقعا به آن توجه کنید ؟ آیا چیز متمایزی در آن وجود داشت ؟ اطلاعاتی را که در آن موجود بود به خاطر می‌آورید ؟ از همه مهم‌تر، آیا این کار شما را وادار به عمل می‌کند ؟ چگونه می‌توانید کارت تان را به جای یک دسته یا، بدتر از آن، در سطل زباله پیدا کنید ؟

دانلود فایل لایه باز کارت ویزیت وفاداری مدرن با سبک انتزاعی

حالا وقتش است که قوانین را بشکنید !

کارت ویزیت شما قرار نیست کاملا استاندارد و طبق قوانین و دستوراتی باشد که دیگران برای شما گذاشته اند، کارت ویزیت باید بتواند نمایی از کار و شخصیت شما باشد باید یک تکه از شما را در هر کاری که می کنید باشد. این منحصر به فرد است و چیزی متفاوت از رقیب تان ارائه می‌دهد. کارت تجاری شما ممکن است اولین نقطه مرجع برای مشتریان احتمالی باشد. پس چرا شما به نمایندگی خود و یا ویزیت خود با همان اندازه، شکل و رنگ که هر کس دیگری از آن استفاده می‌کند فکر می‌کنید ؟

قبل از طراحی کارت جدیدتان، در نظر بگیرید که شما واقعا می‌خواهید card درباره شما و ویزیت شما چه بگوید. تبدیل فوکوس از چیزی که یک کارت تجاری به صورت قراردادی است – یک کارت تماسی – به چیزی که باید باشد: یک کارت کاری که واقعا ویزیت را ایجاد می‌کند !

بعد از این بخش می رسیم به اجزای کلیدی یک کارت ویزیت استاندارد ، نگاه کنید:

  • نام شرکت / لوگو
  • نام شما در قلم بزرگ
  • عنوان شما در قلم کوچک‌تر
  • اطلاعات تماس: نشانی، تلفن، فاکس، ایمیل، حساب‌های وب سایت‌های ارتباطی.
  • پس‌زمینه سفید، جوهر سیاه، شاید یک رنگ

خالی کردن روی معکوس کارت در طراحی کارت ویزیت

کارت‌های ویزیت استاندارد به مردم می‌گویند که چگونه با شما تماس بگیرند، چرا که یک مشتری بالقوه باید این کار را انجام دهد. چه کسی می‌گوید کارت کاری شما باید با طرح های موجود جور درآید ؟ در کجا نوشته شده‌است که همه کارت‌های ویزیت شرکت های سهام باید بر روی کارت سفید چاپ شوند ؟ چرا شما نمی‌توانید بیش از خط برچسب شرکت روی کارت حساب کنید ؟

شما می‌توانید !

برای موثر بودن و تولید فروش از چشم اندازه‌ای جدید، کارت کاری شما باید انعکاسی از شما و ویزیت شما باشد. آن می‌تواند هر اندازه، شکل، رنگ، و قلم شما باشد. مواد جایگزین مثل پلاستیک، اهن ربا و حتی فلز را در نظر بگیرید. شما منحصر به فرد هستید پس باید کارت ویزیت شما هم با هر رقیبی متفاوت است.

مثال ۱

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

هنگامی که دیو آلن پس از ۲۰ سال کار برای فردی دیگر ، شرکت بیمه خود را راه‌اندازی کرد، باید به خاطر یک توافق‌نامه غیر رقابتی ، کتاب ویزیت خود را به طور کامل بازسازی کند.بیمه یک صنعت نسبتا تمایز نیافته است. این همان محصولات و خدمات پایه است که صدها هزار نفر در سراسر کشور به فروش می‌رسند و باعث می‌شوند که تحمل آن دشوار شود. داشتن کارت اعتباری که مطابق با ” قواعد ” طراحی شده‌باشد، این کار را آسان‌تر نمی‌کند. راه‌حل او ؟ قوانین را بشکنید ! به جای رویه استاندارد برای اندازه و بافت، او یک کارت بزرگ‌تر از معمول ایجاد کرد – – بیش از دو برابر اندازه یک کارت معمولی در ۳ و نیم ” x ۵ “. سهامی که در آن به کار می‌رفت دارای یک کیفیت ابریشمی به آن بود و نسبت به touch استاندارد بسیار جذاب‌تر بود.

علاوه بر اطلاعات اولیه، او یک تماس قدرتمند را نیز شامل می‌شد و به مشتریان بالقوه یادآوری می‌کرد که چرا باید با او کار کنند. این نوع صورت حتی از نام شرکت نیز شجاع‌تر است. تامین امنیت ویزیت جدید مهم‌تر از ترویج نام ویزیت است.

هنگامی که دیو این کارت را به چشم می‌بیند، مطمئن نیستند که چه کار باید با آن بکنند. این کار با یک Rolodex جور در نمی‌آید. از قفسه‌های کارت بیرون می‌اید. به گفته دیو، بارها روی میز ناظر می‌نشیند تا او را به عنوان یک نقل‌قول صدا کنند، که دقیقا همان کاری است که او می‌خواهد انجام دهد ! دیو ، با استفاده از این کارت بسیار موثر، بیش از هر وقت دیگری در موقعیت قبلی خود عمل می‌کند.

مثال ۲

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

برای رسیدن به اهداف بلند باید خارج از کادر فکر کنید. واقعا. شما نمی‌توانید با محدود کردن خودتان به روش‌های معمول و معمولی در ویزیت موفق شوید. به نوآوران بیش‌ترین پاداش را بدست‌آورده است .جاناتان دریک این را خوب می‌داند. شرکت او محصولات جدیدی با امیدها، رویاها و ثروت‌ها برای تعادل به راه می‌اندازد. او به عنوان یک کارآفرین نوآور با دیگر کارآفرینان نوآور برای امرار معاش سر و کار دارد. آن‌ها قبلا دیده یا فکر کرده بودند – – فروش آن‌ها آسان نیست.

جاناتان می‌داند که مشتریان او باید شرکتش را تازه و مدرن، در لبه برش، دو مرحله جلوتر از این منحنی درک کنند. زمانی که بهترین کار را انجام می‌دهید، مشتریان شما باید فکر کنند که شما بهتر از بهترین کار بعدی هستید. هنگامی که جاناتان به pfl آمد، ما متوجه چالش تبدیل آن ویژگی‌هایی شدیم که از طریق یک بخش غیر مادی از وثیقه بازاریابی، بدرخشند.یک‌بار دیگر، او هر قانونی را شکست. کارت‌هایی که جاناتان دست به مشتریان احتمالی می‌دهد شبیه به یک بروشور سه‌جانبه است که بیشتر از یک کارت ویزیت سنتی است . شکل منحصر به فرد  که تصویر او را در نیم‌رخ نشان می‌دهد بسیار خاص است ، چشم اندازی خود را به چالش بکشید تا مشتری های شما از خودشان بپرسند که آیا برای خدمات شماحاضر هستند باشما کار کنند یا خیر، فهرست معیارهایی که چشم‌انداز های شما را نشان می دهد را آماده می‌کنند.

دانلود کارت ویزیت مدرن با رنگ های سیاه و زرد

ضمانت نتایج در طراحی کارت ویزیت

سیستم دامنه ایمیل هنری که در آن مشتریان می‌توانند با نام خود به او ایمیل بزنند . کد QR شما را به یک صفحه با اطلاعات تماس سنتی می‌فرستد . کارت ویزیت او شاهدی بر آنچه که جاناتان انجام می‌دهد، قوی‌تر از هر مشتری سابق است. پس از دریافت کارت، آن‌ها فورا می‌دانند که این مرد چه می‌کند و چگونه می‌تواند به آن‌ها کمک کند. آن‌ها می‌دانند که او می‌تواند نتایج شش و هفت رقمی را تولید کند ، او می‌گوید که می‌تواند به این دلیل که برای تولید کارتی که این ابتکار را دارد، دوراندیشی داشته باشد.

در طراحی کارت ویزیت مسیر خودتان را ببندید

دوباره، کسب و کارها استاندارد نیستند. کاری که برای دیو و جاناتان انجام شد ممکن است برای شما و شرکت شما بهترین نباشد. از ایده‌ها به عنوان اله‌ام، یک تخته پرش برای نوآوری خود استفاده کنید. زمانی که با در نظر گرفتن این که کارت business چگونه باید به نظر برسد، از خودتان این سوالات را بپرسید:

من واقعا به مشتریان خود چه می‌فروشم ؟

چه طور می‌توانم انتظار داشته باشم که من را درک کنند ؟

چطور می‌توانم به جای اینکه بگویم ، مشتریان من چه کار می‌کنند ؟

چه کاری می‌توانم برای تحریک عمل انجام دهم ؟

چه چیزی این مساله را به یک سیستم تولید کننده رهبری تبدیل خواهد کرد ؟

چطور می‌توانم این کار را از همه سر و صداها خارج کنم ؟

برای مثال، با عنوان شغلی روی کارت خود سرگرمی داشته باشید تا بتوانید دقت کنید و توضیح دهید که چه کار می‌کنید. یک عنوان غیر استاندارد هم می‌تواند بر روی مشتری اثر بگذارد و هم چنین به عنوان شروع‌کننده مکالمه خدمت کند. همه می‌دانند که یک مدیر عامل چه چیزی است، اما چه چیزی در مورد a ( افسر ارشد رضایت )، یا a ( افسر ارشد هم‌گرایی ) یا a ( افسر ارشد کیفیت ). احتمالات بی‌پایان هستند. هر فرصتی را بردارید تا نقش خود را تعریف کرده و افق‌های تجارت خود را گسترش دهید .

دانلود فایل لایه باز تراکت قالب رنگارنگ فلیکر

نتیجه‌گیری

طراحی کارت ویزیت ممکن است اولین برداشت شما از مشتریان احتمالی باشد. این سوییچ احتراق برای راه‌اندازی رشد شرکت شما نیاز است. شما نمی‌توانید آنچه را که دیگران انجام می‌دهند را انجام دهید – و یا باید این کار را بکنید ! شما متفاوت هستید، شرکت شما متفاوت است. کارت تجاری شما باید آن را منعکس کند – پس در واقع باید کارت ویزیت جدیدی را برای شما تولید کند ! با شروع کردن، استراتژی خود را تغییر دهید. طراح کارت را وادار کنید که خدمات شما را با صدای بلند تبلیغ کند مدت‌ها بعد از اینکه شما از خط تقلید از دیگران خارج شده اید بسیار خرسند خواهید شد.

منبع : http://www.printingforless.com

تماس فوری باما