کارت ویزیت شهرک غرب – چاپ سربرگ تراکت فاکتور

کارت ویزیت شهرک غرب - چاپ سربرگ تراکت فاکتورReviewed by کارشناس نویسنده on Mar 5Rating: 5.0

کارت ویزیت شهرک غرب – چاپ سربرگ تراکت فاکتور فوری

چاپ کارت ویزیت - تراکت و سربرگ و فاکتور در شهرک غرب

چاپ کارت ویزیت شهرک غرب از خدمات این مرکز می باشد. چرا که نزدیک بودن این مرکز به اهالی محترم شهرک غرب باعث شده چاپ کارت ویزیت در شهرک غرب توسط چاپ سعادت آباد به صورت ویژه توجه شود. چاپ کارت ویزیت در شهرک غرب چه به صورت حضوری و یا به صورت تلگرام انجام می شود. در صورت نیاز به چاپ کارت ویزیت فوری در شهرک غرب می توانید یا با تماس با شماره 26763137 به صورت تلفنی و یا حضوری به آدرس شرکت مراجعه کنید و یا از طریق شماره تلگرام 09903507030 اقدام به ارسال اطلاعات کنید تا همکاران ما از این طریق با شما در ارتباط بوده در خصوص طرح و نوع چاپ اطلاعات کسب نمائید.

چاپ کارت ویزیت - تراکت و سربرگ و فاکتور در شهرک غرب

چاپ کارت ویزیت شهرک غرب

کارت ویزیت با اینکه یک تبلیغ ساده و عادی به نظر می آید، اما در عین حال می تواند اثر خود را بر روی مخاطب بگذارد. انتخاب نوع صحیح کارت ویزیت با در نظر داشتن نوع کار مخاطبان شما از نکته های اساسی و مهم  است. به دلیل اینکه باید در نظر بگیرید که در صورتی که مخاطبین شما افراد یا شرکت های ویژه ای هستند قطعاً از کارت ویزیت های زیبا و جذاب هم از نظر طرح و هم نوع کارت استفاده کنید.

به دلیل اینکه نوع کارت ویزیت شما موجب ایجاد نخستین تفکر از طرف مخاطبان نسبت به شما است. بنابر این بهتر است که این تفکر از همان لحظه اول به مناسب ترین شکل باشد.

چاپ کارت ویزیت شهرک غرب – چاپ تراکت شهرک غرب – چاپ سربرگ در چاپخانه شهرک غرب – چاپ فاکتور شهرک غرب: امروزه تبلیغات و بازاریابی تنها راه معرفی محصول به مشتریان است و اغلب مردم به دنبال راهی آسان و در دسترس برای رسیدن به یک انتخاب درست هستند. در واقع اغلب مشتریان پس از یک بار مراجعه به یک فروشگاه ممکن است آن را به فراموشی بسپارند و گاه در خاطرشان، اطلاعات آن فروشگاه ثبت نگردد. وسیله ای مناسب که بتوان این ارتباط را بین فروشنده و مشتری حفظ کرد، کارت ویزیت است. کارت ویزیت ها ابزار های ارزان و در دسترسی هستند که همراه مشتریان بوده و از آن به راحتی استفاده می کنند.

بهتر است بدانیم که بازار مدرن امروز نیازمند استفاده از ابزار بازاریابی مدرن است و شرکت ها، موسسات و فروشگاه هایی که از این ابزار برای تبلیغات خود استفاده کنند بالطبع موفقیت های چشمگیر بیشتری را در پیش رو خواهند داشت.

برای داشتن یک کارت ویزیت می بایست شمایی زیبا روی کارت نقش ببندد. عده ی خاصی از سفارش دهندگان کارت ویزیت این نکته را پشت گوش انداخته و نمی دانند که این ابزار کوچک و کارآمد تبلیغاتی نیاز به یک طراحی مدرن و کلاسیک دارد. بدین معنی که بسیاری از مشتریان با دیدن کارت ویزیت فروشگاه مشتاق خرید دوباره از آن شده و گاها کارت ویزیت های زیبا و شکیل را همواره در کیف های خود نگاه دارند.

چاپ تراکت در شهرک غرب:

بازاریابان تراکت را ابزار قدرتمندی می دانند که می توان با آن مشتری را جذب نمود. در ابتدا شناخت سلیقه و نیاز مشتریان برای طراحی تراکت امری ضروری و مهم تلقی می شود زیرا پایه ی یک طراحی پیشرفته و مناسب است. برای آن که بتوان تراکت را به روشی هنرمندانه طراحی کرد ابتدا می بایست محصول مورد نظر مشخص شود. بعد از آن ویژگی های یک تراکت مناسب و شناخت آن می تواند بهترین نتیجه را حاصل کند.

چاپ سربرگ در شهرک غرب:

بار ها دیده ایم که نامه های رسمی از یک شرکت و اداره با سر برگ مخصوص به آن ارسال می شود. سر برگ ها اطلاعاتی از شرکت داشته که در بالا و پایین برگه حک شده اند. استفاده از این سر برگ ها می تواند اعتبار یک فروشگاه، شرکت و یا اداره را به نمایش بگذارد.

ویژگی های سربرگ

سر برگ ها انواع مختلفی دارند که از لحاظ شکل و ساختار با یکدیگر تفاوت هایی خواهند داشت. برای مثال سر برگ ها معمولا در اندازه ی A4 و A5 در بازار ارائه می شوند. در کمتر جایی می توان سر برگ های کوچک تر و بزرگتر از این اندازه را پیدا نمود و تنها مشتریان خاصی سربرگ های بزرگتر در سایز A3 و سایز های کوچکتر را سفارش می دهند.

علاوه بر این، دنیای امروز دنیای ارتباطات است و دسترسی به روش های ارتباطی با شرکت های مختلف یکی از ضروریات است و به همین دلیل از سربرگ برای در دسترس قرار دادن این اطلاعات استفاده می شود.

فاکتور فروش در شهرک غرب:

چاپ کارت ویزیت شهرک غرب – چاپ تراکت شهرک غرب – چاپ سربرگ شهرک غرب – چاپ فاکتور شهرک غرب: همه ما همیشه پس از خرید با فاکتور فروش سر و کار داشته ایم. فروشگاه ها و شرکت ها از فاکتور فروش استفاده می کنند.

اگر قصد چاپ فاکتور فروش را دارید باید قبل از آن بدانید که فاکتور فروش چیست و ویژگی های فاکتور فروش رسمی کدامند.در این مقاله اطلاعات کاملی در مورد فاکتور فروش برای شما عزیزان تهیه شده است که در ادامه می خوانید.

فاکتور یک سند تجاری است که توسط فروشنده برای خریدار صادر شده و محصولات، مقادیر و قیمت‌های توافق شده برای محصولات و خدمات که توسط فروشنده برای خریدار فراهم شده را ثابت می‌کند. از دید فروشنده این فاکتور یک فاکتور فروش است. از دید خریدار این فاکتور یک فاکتور خرید است.

چاپ کارت ویزیت - تراکت و سربرگ و فاکتور در شهرک غرب

چاپ سربرگ شهرک غرب

نکته هایی که در طراحی چاپ سربرگ باید رعایت شود:

  • نوع کاغذی که برای چاپ سربرگ انتخاب می کنید، می بایست مناسب با طرح باشد.
  • اطلاعاتی که در سربرگ وارد می کنید می بایست منظم و به ترتیب باشد. هم چنین ساده، بدون ابهام صریح ارائه شود.
  • پیش از مراحل چاپ سربرگ، رعایت فاصله ۵mm برای متن ها و غیره باعث می‌شود تا حاشیه‌های کار موقع برش از بین نرود.
  • چنان چه چه برای سربرگ به طور معمول از تک رنگ سیاه مورد استفاده قرار می گیرد ولی بعضی وقتها هم میتوان تنوع رنگ بکار برد که برای اینکار می‌توان از سیستم رنگ CMYK استفاده کرد. موقع طراحی سربرگ، استفاده از رنگ‌های تمپلت و متن های 4 رنگ کیفیت کار را کم می کند.
  • یکی از نکته های اصلی در طراحی و چاپ سربرگ، ممنوعیت استفاده از تصاویر خانم های ایرانی و خارجی مغایر با موازین کشور، است.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

چاپ تراکت شهرک غرب

چاپ تراکت از نظر متریال چاپی می تواند روی کاغذ های گوناگونی چاپ گردد و انتخاب نوع کاغذ بسته به مخاطب و نوع تبلیغ شما می تواند گوناگون باشد ، در تراکت ها به علت اینکه فضای اندکی برای تبلیغ دارد و بعضی از مطالبی که کسب و کارها می خواهند به مخاطب خود منتقل دهند زیادتر است پیشنهاد می کنیم مطالب را دسته بندی نمایید، مطلب های مهم را از غیر ضروری ها جدا نمایید، برای مطالب اصلی تیتر مناسب و جذاب پیدا کنید و آن ها را در طراحی خود بگذارید.
* طراحی تراکت ها نباید بسیار شلوغ و با رنگ های گوناگون باشد .
* برای چاپ تراکت از کاغذ های 80 – 100 – 135 گرمی استفاده میشود پیشنهاد می کنیم به جز کاغذ گلاسه 135 گرمی از رنگ های با درصد بالا استفاده نکنید تا کیفیت مناسب تری در چاپ داشته باشید.

 

چاپ کارت ویزیت - تراکت و سربرگ و فاکتور در شهرک غرب

 شماره تلگرام 09903507030

دريافت از طريق تلگرام و چاپ پس از تائيد شما (ارسال رايگان)

دریافت از طریق تلگرام یا حضوری

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تماس فوری باما